Sjezdovky

LYŽAŘSKÝ AREÁL PRADĚD    

Lyžařský areál Praděd - nazývaný "Moravským ledovcem" láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami . Okolní terény uspokojí příznivce sjezdového i běžeckého lyžování od konce října do konce dubna. Vhodné podmínky zde najdou jak začátečníci, tak také pokročilí lyžaři. Na severních svazích Petrových Kamenů je nejvýše položené středisko v ČR : 1235 - 1445 m nm

VÍCE ZDE:   https://www.resortpraded.cz/sjezdove_lyzovani/?lang=cs

PRADĚD VLEKY

  

PRADĚDOVA ARÉNA KARLOVA STUDÁNKA

Pradědova Aréna leží v samém srdci Jeseníků, v malebné lázeňské obci Karlova Studánka, která získala svůj název již v roce 1803 po Karlovi Ludvíkovi.  Léčí se zde cévy, klouby, páteř a onkologická onemocnění. Celkově jsou lázně balzámem pro duši, a to díky nabízeným procedurám, wellness bazénu, saunám, tepidáriu i příjemnému prostředí.
Karlova Studánka je oblíbená nejen pro své léčebné prameny, ale zejména pro čisté horské klima a nádhernou přírodu. Přímo nad obcí se tyčí nejvyšší hory Jeseníků a Moravy - Praděd, který se pyšní výškou 1492 m nm
Využití zde najdete doslova po celý rok. Zimní sezóna je ideální pro běžkaře, lyžaře a snowbordisty. Jaro až podzim si zde vychutnají především pěší turisté, cyklisté a všichni, kteří hledají oddych a relax v přírodě.  

VÍCE ZDE:  https://www.pradedovaarena.cz/

PRADĚDOVA ARÉNA

SKI ARÉNA KARLOV

Nabízíme parádní lyžování v Jeseníkách. Na 1 skipas máte v Karlově pod Pradědem k dispozici 12 km propojených sjezdovek všech obtížností, čtyři sedačkové lanovky pro rychlé odbavení a největší večerní lyžování na Moravě.

VÍCE ZDE:  https://www.skikarlov.cz/lyzovani/

KARLOV SJEZDOVKY

 

SKI AREÁL KOPŘIVNÁ

Moderní lyžařský resort přímo pod Pradědem s vyhřívanou 6-ti sedačkovou lanovkou s bublinou. Vždy skvěle upravenými sjezdovkami a zázemím, které je alpským standardem. To vše a mnohem více najdete v horském Resortu Kopřivná v Malé Morávce.

VÍCE ZDE:  https://www.koprivna.cz/skiareal

KOPŘIVNÁ

ANNABERG

Areál SKI Annaberg se nachází ve východní části Jeseníků. Svou polohou disponuje nejen dobrými sněhovými podmínkami, ale i snadnou dostupností. Annaberg leží nedaleko stejnojmenného městečka Andělská Hora.
Lyžařské středisko Annaberg disponuje třemi sjezdovými tratěmi obsluhovanými velkokapacitními dvou-kotvovým vlekem Snowtech-Doppelmayr dlouhým 800 ms přepravní kapacitou 1 200 osob za hodinu. Sjezdovky mají převýšení 125 ma jejich náročnost uspokojí jak rekreační tak sportovní lyžaře.

VÍCE ZDE:  https://www.annabergski.cz/

ANNABERG