AKTUALITY

IC IMPULS INFORMUJE
Informujeme Vás, že  v pondělí 18.9.2017 bude mít pracoviště   IC Vrbno pod Pradědem   ZAVŘENO. V případě nutných informací, koupě turistických známek a vizitek a výměny valut OTEVŘENO IC Karlova Studánka (tel. 554 772 004)   v době od 9.00 - 16.00 hod.  Děkujeme za pochopení.   

 

AKCE VE VRBNĚ POD PRADĚDEM A JEHO OKOLÍ

DALŠÍ AKCE A INFORMACE z blízkého okolí naleznete na našem facebooku pod názvem Informační centrum Vrbno p. P. a Karlova Studánka :-)

 

 

RYBÁŘSKÁ BAŠTA V MNICHOVĚ JIŽ UZAVŘENA
Bohužel nastal již poslední prázdninový týden a jak je zvykem, bašta již uzavřela svou bránu.
Můžeme se tedy těšit na příští rok. Prodej živých ryb po telefonické domluvě viz. http://www.pstruharstvi-basta.cz/basta/otev.php

 
UPOZORNĚNÍ Horské služby k NAUČNÉ STEZCE BÍLÁ OPAVA
Náčelník Horské služby Jeseníky Michal Klimeš důrazně doporučuje vzhledem k aktuální situaci na Bílé Opavě, aby všichni návštěvníci lokality dávali zvýšený pozor na mokrých kamenech, chodnících i žebřících. Doporučuje také věnovat zvýšenou pozornost výběru vhodné obuvi. Dále dodal, že tato doporučení platí i pro ostatní oblasti Jeseníků.
Bližší informace: Michal Klimeš, náčelník Horské služby ČR, oblast Jeseníky, GSM: 606 722 352, nebo Tiskový servis HSČR, GSM: 606 630 593, e-mail:  tisk@hscr.cz