AKTUALITY

UPOZORNĚNÍ Horské služby k NAUČNÉ STEZCE BÍLÁ OPAVA
Náčelník Horské služby Jeseníky Michal Klimeš důrazně doporučuje vzhledem k aktuální situaci na Bílé Opavě, aby všichni návštěvníci lokality dávali zvýšený pozor na mokrých kamenech, chodnících i žebřících. Doporučuje také věnovat zvýšenou pozornost výběru vhodné obuvi. Dále dodal, že tato doporučení platí i pro ostatní oblasti Jeseníků.
Bližší informace: Michal Klimeš, náčelník Horské služby ČR, oblast Jeseníky, GSM: 606 722 352, nebo Tiskový servis HSČR, GSM: 606 630 593, e-mail:  tisk@hscr.cz

LAPKOVÉ 2017LESNÍ SLAVNOST LAPKŮ Z DRAKOVA
Spolek Přátelé Vrbenska zvou malé i velké, mladé i starší na lesní slavnost, jež se koná ve dnech 22.-23.7.2017 v lesích okolo Drakova u Vrbna pod Pradědem. Podrobnosti naleznete na těchto webových stránkách www a plakátek na akci k dispozici  ZDE. Informace o autobusové dopravě ZDE.

Pozvánka PavézkaART GALERIE V  KARLOVICÍCH VYSTAVUJE
Od 15. července 2017 do  15. září 2017
  můžete shlédnout v Pensionu u řeky v Karlovicích výstavu pod názvem "Žena 100x jinak", kde se představí zakladatel galerie, designer a výtvarník LUDĚK PAVÉZKA.  Ze své tvorby Vám představí kresby, reliéfy a plastiky s motivem ženy. Výstava je prodejní, přístupná denně či po telefonické dohodě. Bližší info ZDE.

SOUTĚŽ BĚLÁ V POHYBUBĚLÁ V POHYBU - pořádá prázdninovou soutěž
Přijďte do zábavního centra v Bělé pod Pradědem, soutěžte s námi a vyhrajte. Bližší informace o soutěži v centru naleznete na webových stránkách www.belavpohybu.cz.

Zpracovani _vlny _ve _StranskemNETRADIČNÍ TÁBOR U TETY NA VSI
Týden plný skvělých zážitků připravuje na letošní letní prázdniny Nedělní škola tradičních řemesel ve Stránském. Příměstský tábor nazvaný U tety na vsi je určen pro chlapce a děvčata ve věku od šesti do patnácti let. "Společně s dětmi se budeme starat o zvířata na naší farmě, upečeme koláč, naučíme se ušít látkový pytlík na bylinky, které následně nasbíráme. Věnovat se chceme i řemeslům...Příměstský tábor se koná od 7. do 13. srpna 2017, vždy od 8 do 17 hodin.  Cena včetně jídla a pití je 3 500 korun. Přihlášky zasílejte na krenkovavladimira@seznam.cz.